HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Vaše mišljenje o našoj upravi!

Go down 
+16
Ritam30
kretos prvi
srg-narednik
pantera
mago
Admin
manon
Noćna-MORA
kamikaza
brusnić iva
karta franka
krakun
Ptičurina
glock34
X-PLOSIV
Vintorez
20 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 15, 2008 11:23 am

Malo mišljenja o nekim našim "šefovima", da vidimo što tko misli /...nitko ne zna tko smo mi!.../ o našim cijenjenim koordinatorima, nadzornicima, interventima...

Dodavajte i imena svojih nadzornika i razno raznih zaposlenika u upravi na listu pa ocjenite njihov rad /... uključuje ponašanje sa djelatnicima, opće ophođenje sa radom, "usluge" itd.../ s ocjenom od 1 - 10 ! Moglo bi biti zabavno... !

Lista bi bila poslije i za utvrditi tko je najbolji među djelatnicima uprave! Tko zna, možda bi bio jednoga dana i Miss Sokolica...

PULA;
Bojan Mitić , Nadzornik - (2)
Damir Honović , Nadzornik - (5)
Alen Božinović , Direktor - (7)
Petar Knez , Intervent - (7)
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptysri ruj 17, 2008 3:36 pm

Da dodam još nešto s obzirom da radim kao zaštitar u puli i zamijeram jednoj osobi, a to je Bojan Mitić (nadzornik podružnice Pula) žeščeg ******nisam vidio u životu. Dok su ovi ostali iz članovi uprave OK.

Ocjena:

PULA

Bojan Mitić , Nadzornik-(1)
Damir Honović , Nadzornik-(10)
Alen Božinović , Direktor-(10)
Ivo Jozepović , Nadzornik-(5)
Petar Knez , Intervent-(6)
Igor Viljevac Intervent-(7)
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 5:24 pm

Nigdje ne pise da moze ocjena biti negativna,pa evo,ja prvi dajem sljedece ocjene:

Postovani drug her mitic -10
drug Jozo +7
drug hono +10
drug Knez +10
drug Viljevac +6
naravno i drug drugova gdin.Alen Bozinovic her BEBA +8

Tako je glasalo povjerenstvo ..druznice Pula.
Percinu,dobro prati glasanje,moglo bi ti posluziti za novu sistematizaciju.
....a dobar si ti meni,mogo bi te..... Basketball
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:01 pm

Honoviću honoviću. Mjenjam ti ocjenu.

Honović=+8

JAJKS!

Pa ja sam izgubio pravo glasovanja jer više nisam djelatnik.... Uf... !


Zadnja promjena: Vintorez; pon ruj 29, 2008 11:03 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:02 pm

Vintorez je napisao/la:
Honoviću honoviću. Mjenjam ti ocjenu.

Honović=+8


Zašto si mu promjenio ocjenu šta popravio se rofl lol2 dobri
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:04 pm

Ne nego me prokužio! Haha! Nema veze, i ovako nemam što loše reći o njemu... Osim možda da me lepo zaj... dva puta, ali mu je oprošteno.

A čujem da je božinović postao naporan polagano. Šteta, inače mi je bio ok.

Malo je ludo davati 10-tke jer uvijek ima i boljih od njih, a bome ni -10 jer uvijek ima i gorih...


Zadnja promjena: Vintorez; pon ruj 29, 2008 11:07 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:06 pm

Vintorez je napisao/la:
Ne nego me prokužio! Haha! Nema veze, i ovako nemam što loše reći o njemu... Osim možda da me lepo zaj... dva puta, ali mu je oprošteno.

Kako te skužio ? misli Čita forum ? Question
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:08 pm

Ne nego mu je x-plosiv rekao...
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:10 pm

Vintorez je napisao/la:
Ne nego mu je x-plosiv rekao...

Uuuu kolega cinker rigo
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:12 pm

Ajd već kad gledaš ovaj forum, tko ti je onda rekao? ako nije x-plosiv? I kako si prokužio? Ajde sada... Smile Nije to baš tako lagano....

NECU TI REĆI TKO JE EXPLOZIV ! Ženska osoba.

(ne pričam sam sa sobom nego me nadzornik maltretira SMS porukama. Smile )

haha, pa ti si nam gost ovdje?! Ajde dodji malo, registriraj se... Smile druži se sa nama, nije te valjda strah? Smile albino

Ako ne budeš dobar staviti ću tvoju "rambo" sliku na forum! Sjećaš se? affraid
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:21 pm

Vintorez je napisao/la:
Ajd već kad gledaš ovaj forum, tko ti je onda rekao? ako nije x-plosiv? I kako si prokužio? Ajde sada... Smile Nije to baš tako lagano....

NECU TI REĆI TKO JE EXPLOZIV ! Ženska osoba.

(ne pričam sam sa sobom nego me nadzornik maltretira SMS porukama. Smile )

haha, pa ti si nam gost ovdje?! Ajde dodji malo, registriraj se... Smile druži se sa nama, nije te valjda strah? Smile albino

Ako ne budeš dobar staviti ću tvoju "rambo" sliku na forum! Sjećaš se? affraid

Dobro si mu rekao neka dođe i druži se s kolegama ! baj_baj Ili mu je to ispod časti rofl

Čuo sam da uprava čita forum pa stoga pripazite šta pričate evo im angry-smiley-002
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon ruj 29, 2008 11:31 pm

Ptičurina je napisao/la:
Vintorez je napisao/la:
Ajd već kad gledaš ovaj forum, tko ti je onda rekao? ako nije x-plosiv? I kako si prokužio? Ajde sada... Smile Nije to baš tako lagano....

NECU TI REĆI TKO JE EXPLOZIV ! Ženska osoba.

(ne pričam sam sa sobom nego me nadzornik maltretira SMS porukama. Smile )

haha, pa ti si nam gost ovdje?! Ajde dodji malo, registriraj se... Smile druži se sa nama, nije te valjda strah? Smile albino

Ako ne budeš dobar staviti ću tvoju "rambo" sliku na forum! Sjećaš se? affraid

Dobro si mu rekao neka dođe i druži se s kolegama ! baj_baj Ili mu je to ispod časti rofl

Čuo sam da uprava čita forum pa stoga pripazite šta pričate evo im angry-smiley-002

[b]I ja sam čuo isto ,sve prate da vide šta tko piše o njima a mi se samo ovde dobro zabavljamo
beerchug kava
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyuto ruj 30, 2008 12:14 am

To je dobro da ekipa iz kancelarije cita,jer kad im se kaze nesto pametno,samo prozuji,a ovako nakon nekoliko uzastopnih citanja postova,mozda i nesto ostane na hardu!!!??? Ajde kolege iz drugih podruznica,podijelite s nama radosti vaseg okruzenja,pa nije valda samo kod nas tako sjajno i bajno? Ajde,plizzzzzzzzzz.....
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyuto ruj 30, 2008 8:20 pm

Vintorez je napisao/la:
Ne nego mu je x-plosiv rekao...

MOLIM!!! kao prvo nisam cinker a a drugo neznam kako je skužio
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptysri lis 01, 2008 12:10 am

X-PLOSIV je napisao/la:
Vintorez je napisao/la:
Ne nego mu je x-plosiv rekao...

MOLIM!!! kao prvo nisam cinker a a drugo neznam kako je skužio
nisi cinker ,ma nisu ni oni u kancelariji štupdi,ste napisli di delate i kada ste bili ,jeparan da i bojan i žuta sisa (hono) pamte di ki dela i kako i ste mogli bez imena samo inicijale za glasovanje bi benj znali ki je ki
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptysri lis 01, 2008 12:41 am

Hono mozda i pamti,ali kolega pampurio,noup!!! Mucno mi je doc u Pulu i gledat ga kako mlati onaj pis od pola metra kruha i loce kolu,naravno dezinfekcija rashladjenom zesticom. Disa moj,mislim da je vrijeme za promjene,ako ja otidjem,mislim da bi dosta ekipe otislo. Koliko cujem,Mateskovic daje dobre place,a ljudima je vec pun kufer. Obecali su nam povecanje place,ali i na ovoj isplati nisam osjetio razliku,cekam bustu,pa cemo malo klik-klak racunati. Ako tko nezna,moze se maxu javiti za instrukcije. Laughing
[Vrh] Go down
brusnić iva
Početnik
Početnik
brusnić iva


Broj postova : 14
Registration date : 02.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptysub lis 04, 2008 12:22 am

glock34 je napisao/la:
Hono mozda i pamti,ali kolega pampurio,noup!!! Mucno mi je doc u Pulu i gledat ga kako mlati onaj pis od pola metra kruha i loce kolu,naravno dezinfekcija rashladjenom zesticom. Disa moj,mislim da je vrijeme za promjene,ako ja otidjem,mislim da bi dosta ekipe otislo. Koliko cujem,Mateskovic daje dobre place,a ljudima je vec pun kufer. Obecali su nam povecanje place,ali i na ovoj isplati nisam osjetio razliku,cekam bustu,pa cemo malo klik-klak racunati. Ako tko nezna,moze se maxu javiti za instrukcije. Laughing


Cula sam da se prica svašta. Kruže priče da ima takvih koji NERADE U SOKOLU od početka ove godine a s..u protiv njih. Usput imaš pozdrav od MAXA!!!! beljo
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptysub lis 04, 2008 3:54 pm

Cula sam da se prica svašta. Kruže priče da ima takvih koji NERADE U SOKOLU od početka ove godine a s..u protiv njih. Usput imaš pozdrav od MAXA!!!! beljo[/quote]




...j..e te gramatika,ako citas sve postove vidis da se javljaju i stari i sadasnji zaposlenici,ja kao dugogodisnji zaposlenik mislim da imam pravo iznesti svoje vidjenje situacije i svojim komentarima nekom skrenuti paznju na neke lose poteze u cilju poboljsanja situacije na bolje za sve nas koji za mizernu placu camimo u bankama i cekamo da neki razbojnik upadne i upuca nas ko zeca. Pitanje: "Za kojii iznos?" Odgovor:"Nedostatno ni za sahranu". P.S.-sa Maxom sam svaki dan i ne trebas mi prenasati pozdrave. To sto ga j..e matematika i svi zbijamo sale na njegov racun,to je samo za...a,ali ne znaci da je zato los covjek,muci se,radi da bi prehranio obitelj,kao i svi drugi. are you crazy
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptysub lis 04, 2008 11:28 pm

glock34 je napisao/la:
Cula sam da se prica svašta. Kruže priče da ima takvih koji NERADE U SOKOLU od početka ove godine a s..u protiv njih. Usput imaš pozdrav od MAXA!!!! beljo




...j..e te gramatika,ako citas sve postove vidis da se javljaju i stari i sadasnji zaposlenici,ja kao dugogodisnji zaposlenik mislim da imam pravo iznesti svoje vidjenje situacije i svojim komentarima nekom skrenuti paznju na neke lose poteze u cilju poboljsanja situacije na bolje za sve nas koji za mizernu placu camimo u bankama i cekamo da neki razbojnik upadne i upuca nas ko zeca. Pitanje: "Za kojii iznos?" Odgovor:"Nedostatno ni za sahranu". P.S.-sa Maxom sam svaki dan i ne trebas mi prenasati pozdrave. To sto ga j..e matematika i svi zbijamo sale na njegov racun,to je samo za...a,ali ne znaci da je zato los covjek,muci se,radi da bi prehranio obitelj,kao i svi drugi. are you crazy[/quote]


Ej Kolega Glock

Ma htjedoh te pitat dali si čuo onu pjesmu "Mala je dala" , zanima me tko to pjeva. Hm, kaj ti misliš dali naša kolegica ili Max. vitezmirko
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptysub lis 11, 2008 8:27 am

kamikaza je napisao/la:
glock34 je napisao/la:
Cula sam da se prica svašta. Kruže priče da ima takvih koji NERADE U SOKOLU od početka ove godine a s..u protiv njih. Usput imaš pozdrav od MAXA!!!! beljo




...j..e te gramatika,ako citas sve postove vidis da se javljaju i stari i sadasnji zaposlenici,ja kao dugogodisnji zaposlenik mislim da imam pravo iznesti svoje vidjenje situacije i svojim komentarima nekom skrenuti paznju na neke lose poteze u cilju poboljsanja situacije na bolje za sve nas koji za mizernu placu camimo u bankama i cekamo da neki razbojnik upadne i upuca nas ko zeca. Pitanje: "Za kojii iznos?" Odgovor:"Nedostatno ni za sahranu". P.S.-sa Maxom sam svaki dan i ne trebas mi prenasati pozdrave. To sto ga j..e matematika i svi zbijamo sale na njegov racun,to je samo za...a,ali ne znaci da je zato los covjek,muci se,radi da bi prehranio obitelj,kao i svi drugi. are you crazy


Ej Kolega Glock

Ma htjedoh te pitat dali si čuo onu pjesmu "Mala je dala" , zanima me tko to pjeva. Hm, kaj ti misliš dali naša kolegica ili Max. vitezmirko[/quote]


Eh i ti sada svašta pitaš, malo kulture iz glazbenog nebi ti škodilo!!!! Pa narvno da Max to pjeva, pa kako to neznaš!!! Jao kolega imaš jedan iz zalaganja, sjedni. flower flower baj_baj baj_baj Ajd živili oni nama beerchug
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyned lis 12, 2008 4:57 pm

Ma naravno nocna moro,bit ce jos zastitara.. beerchug
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyned lis 12, 2008 8:54 pm

Pa evo par riječi o našoj upravi, ali neznam koga bih izdvojio jerbo svi su mi mili i dragi, stvarno neznam koga bih izdvojio.
Evo dat ću si truda....................


DAMIR BLAŽUN : Šta reči o ovom čovjeku, nema završenu srednju školu a upitno je dali ima i osnovnu završenu i to je javno poznato. Al radi čovjek na visokoj poziciji ni manje ni više nego voditelj operativnog centra. Marić ga stavio za sindikalnog povjerenika i onda ljudi vi mislite da je fakultet potreban, ma dajte. Pa gledaje Gospodina Blažuna i učite. Nitko ne ljubi dupe bolje od njega i Marić sam priznao nedavno da se ne sječa kada je zadnji puta kupio WC papir.


Pavun Željko, Šajnović, Gađa, Škarica, Pijavica, LIkić pa šta reči o tim si........., mislim da je nepotrebno trošit riječi. Stimulacije se pišu ne po zaslugam i ne onima koji su zaslužili koji odrade po 300 sati mjesečno a to se ne odnosi Lela na tebe jer ti si priča za sebe. Lu.......... Nego pišu i dijele međusobno. E Mariću kako te prcaju, e koji si i ti mangup. Imam priču i o tebi al dočemo i do toga, samo po lako.
Pišu se sati za utakmice naravo interventnima, nadzornicima a nisu uopče prisutni na tekmama. Tonkica je svojoj sada ljubavnici pisao svaku utakmicu a nije bila ni na jednoj. Dobro lažem, dođe jednom godišnje. Ljudi koji se ne pojave na utakmici tu se stavljaju imena nadzornika, interventni i tako dalje. A šta je sa nama ostalima koji svaku utakmicu moramo biti jer ako ne dođem onda se moram Sindikalist kao i svi mi ostali i nosit ispričnice. Pa ko tu koga j............. Bašić eto otišao iz Sokola kod Zolote i ponovo se vratio u Sokol i ni manje ni više nego ponovo na poziciju nadzornika pa na koju foru.

Pratite me i u sljedečoj emisiji drage kolege


Svaka sličnost sa stvarnim likovima je slučajnost................................. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
manon
Početnik
Početnik
manon


Broj postova : 8
Registration date : 11.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyned lis 12, 2008 10:42 pm

Pa, dajte malo pazite na gramatiku. Negacija se piše odvojeno od glagola u prezentu. Dakle nije neznam nego ne znam!! Loša percepcija o našem znanju je već dovoljno loša!! confused baj_baj
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptyned lis 12, 2008 10:53 pm

manon je napisao/la:
Pa, dajte malo pazite na gramatiku. Negacija se piše odvojeno od glagola u prezentu. Dakle nije neznam nego ne znam!! Loša percepcija o našem znanju je već dovoljno loša!! confused baj_baj




Samo čekam ......... i vidim da nisam dugo morao čekat..... Evo Dragi Kolege i Kolegice prisustvo još jednog ulizice i štakora.............ajd makni se sa ovog foruma........ne trebaju nam cinkaroši i ulizice. U svemu ovome tebi je problem gramatika, ma sram te bilo.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Emptypon lis 13, 2008 12:08 am

Noćna-MORA je napisao/la:
Pa evo par riječi o našoj upravi, ali neznam koga bih izdvojio jerbo svi su mi mili i dragi, stvarno neznam koga bih izdvojio.
Evo dat ću si truda....................


DAMIR BLAŽUN : Šta reči o ovom čovjeku, nema završenu srednju školu a upitno je dali ima i osnovnu završenu i to je javno poznato. Al radi čovjek na visokoj poziciji ni manje ni više nego voditelj operativnog centra. Marić ga stavio za sindikalnog povjerenika i onda ljudi vi mislite da je fakultet potreban, ma dajte. Pa gledaje Gospodina Blažuna i učite. Nitko ne ljubi dupe bolje od njega i Marić sam priznao nedavno da se ne sječa kada je zadnji puta kupio WC papir.


Pavun Željko, Šajnović, Gađa, Škarica, Pijavica, LIkić pa šta reči o tim sirovinama, mislim da je nepotrebno trošit riječi. Stimulacije se pišu ne po zaslugam i ne onima koji su zaslužili koji odrade po 300 sati mjesečno a to se ne odnosi Lela na tebe jer ti si priča za sebe. Luđakinja. Nego pišu i dijele međusobno. E Mariću kako te prcaju, e koji si i ti mangup. Imam priču i o tebi al dočemo i do toga, samo po lako.
Pišu se sati za utakmice naravo interventnima, nadzornicima a nisu uopče prisutni na tekmama. Tonkica je svojoj sada ljubavnici pisao svaku utakmicu a nije bila ni na jednoj. Dobro lažem, dođe jednom godišnje. Ljudi koji se ne pojave na utakmici tu se stavljaju imena nadzornika, interventni i tako dalje. A šta je sa nama ostalima koji svaku utakmicu moramo biti jer ako ne dođem onda se moram Sindikalist kao i svi mi ostali i nosit ispričnice. Pa ko tu koga j............. Bašić eto otišao iz Sokola kod Zolote i ponovo se vratio u Sokol i ni manje ni više nego ponovo na poziciju nadzornika pa na koju foru.

Pratite me i u sljedečoj emisiji drage kolege


Svaka sličnost sa stvarnim likovima je slučajnost................................. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Vintorez je otvorio ovakvu temu

Malo mišljenja o nekim našim "šefovima", da
vidimo što tko misli /...nitko ne zna tko smo mi!.../ o našim
cijenjenim koordinatorima, nadzornicima, interventima...

Dodavajte
i imena svojih nadzornika i razno raznih zaposlenika u upravi na listu
pa ocjenite njihov rad /... uključuje ponašanje sa djelatnicima, opće
ophođenje sa radom, "usluge" itd.../ s ocjenom od 1 - 10 ! Moglo bi
biti zabavno... !

Lista bi bila poslije i za utvrditi tko je
najbolji među djelatnicima uprave! Tko zna, možda bi bio jednoga dana i
Miss Sokolica...


Nočna mora molim te da se držiš ovog načina ocjene svojih nadređenih !


Zadnja promjena: Hr-Zaštitari; uto lis 14, 2008 3:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! Empty

[Vrh] Go down
 
Vaše mišljenje o našoj upravi!
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: