HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zašto Sokoli ne štrajkaju

Go down 
+6
kamikaza
Dr. Doom
bubi
glock34
nocni ćuk
raptor5
10 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyčet lis 25, 2007 8:04 pm

pitam ja to danas kolegu iz pratnje?! Kaže on meni da ih je u Splitu 30 i da nitko ne prića s nikim i ajde se sad ti dogovori među takvo ekipom išta. Evil or Very Mad
Spominjem ja njima AKD i da se ugledamo na vas, da pogledaju malo na internet stranicu kad ono niko živ nema komp doma.To je za njih citiram kolegu astronautska znanost i to je njima ne potrebno.Budimo iskreni i priznajmo da je pola zaštitara jedva pismena a ovo za pola sam čak i umanjio. Embarassed
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyčet lis 25, 2007 10:08 pm

nema veze kolko su informaticki pismni il obrazovani bitno je to da ljudi budu placeni za ono kaj rade a velika vecina ih radi to casno i posteno pa za zastitara nije bitno da bude kompijuterski obrazovan bitna je licenca i sve ostale dozvole
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypet lis 26, 2007 1:05 pm

raptor5 je napisao/la:
pitam ja to danas kolegu iz pratnje?! Kaže on meni da ih je u Splitu 30 i da nitko ne prića s nikim i ajde se sad ti dogovori među takvo ekipom išta. Evil or Very Mad
Spominjem ja njima AKD i da se ugledamo na vas, da pogledaju malo na internet stranicu kad ono niko živ nema komp doma.To je za njih citiram kolegu astronautska znanost i to je njima ne potrebno.Budimo iskreni i priznajmo da je pola zaštitara jedva pismena a ovo za pola sam čak i umanjio. Embarassed

ali uradio si sjajnu stvar, to vrijedi i za sve ostale koji su na forumu i blogu, vi koji bilo šta pročitate to lijepo podijelite sa svojim kolegama u sredinama gdje radite, ček to nemoraju biti kolege iz iste firme već svi oni koje srećete...
na taj način će jako puno ljudi biti informirano šta se događa...
isto tako sve ono što čujete od njih poslije možete prenjeti ovdje, i time ste puno napravili za sve...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyned lis 28, 2007 2:54 pm

Dođoh sinoć u noćnu i priupitah kolegu da li bi se mogli zamjeniti za smjene,rekao da nije taj dan ništa planirao i da će me zamijeniti.Dalje u razgovoru smo se dotakli te zamjene i moga odlaska u Zagreb,te me je pitao da li idem sa suprugom i djecom u goste ili iz nekog drugoga razloga.Odgovorio sam mu da idem na prosvjed zaštitara,a on me prvo u nevjerici pogledao i počeo se smijati,te je dodao da mu je smiješno da netko ide prosvjedovati i štrajkati,kad od toga nema ništa dok političari neizglasaju promjene.Da budem iskren ostao sam pomalo neugodno iznenađen.



[b]I sad ja vas sve skupa pitam: da li je naša borba za naše bolje sutra SMIJEŠNA,da nam se kolege zaštitari sprdaju confused confused confused confused confused confused confused confused confused
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypon lis 29, 2007 8:40 pm

Uvijek ces naletiti na nekog debila,a borit se treba,pogotovo za nesto sto sto posto znas da ti pripada,pa koliko god trebalo,crni su od robova postali ugledne svijetske licnosti,samo svojom borbom,a ne zato sta su cekali nekog ludog bijelca da mu da slobodu. Borba,borba.......
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypet stu 02, 2007 10:04 pm

Evo i mene,nemogu vjerovati da nikoga od sokola nije bilo na prosvjedu,osim mene,pa zar niko nije znao za njega ili nikoga nije briga.Vjerovatno je svima dobro,no nadam se da će na sljedećem prosvjedu biti više sokola.Niste valjda mislili da je to posljednji prosvjed.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyned stu 04, 2007 3:00 pm

Koliko citam postove,ocito je da se ljudi "pale" na rekvizite (besplatne majice,kape,zvizdaljke...),pa da mozda netko baci "patku" da ko dodje da cee sve to dobiti,vjerojatno bi trg bio premali za gomilu,a mozda se nadje i koji dobar sponzor,pa sve to i plati!? Sta mislis pravda?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyned stu 04, 2007 7:21 pm

glock34 je napisao/la:
Koliko citam postove,ocito je da se ljudi "pale" na rekvizite (besplatne majice,kape,zvizdaljke...),pa da mozda netko baci "patku" da ko dodje da cee sve to dobiti,vjerojatno bi trg bio premali za gomilu,a mozda se nadje i koji dobar sponzor,pa sve to i plati!? Sta mislis pravda?



Moguće,ja sam dobio sve to,uostalom vidim se na slici koju su objavli u glasu
slavonije i novom listu,sa svim potrebitim rekvizitima,a da sam znao da neko žarko to želi prepustio bi mu svoje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypon stu 05, 2007 2:19 am

pravda je napisao/la:
glock34 je napisao/la:
Koliko citam postove,ocito je da se ljudi "pale" na rekvizite (besplatne majice,kape,zvizdaljke...),pa da mozda netko baci "patku" da ko dodje da cee sve to dobiti,vjerojatno bi trg bio premali za gomilu,a mozda se nadje i koji dobar sponzor,pa sve to i plati!? Sta mislis pravda?



Moguće,ja sam dobio sve to,uostalom vidim se na slici koju su objavli u glasu
slavonije i novom listu,sa svim potrebitim rekvizitima,a da sam znao da neko žarko to želi prepustio bi mu svoje

čujem da sam i ja na slici, ako netko ima može mi mailati, nisam stigao vidjeti novine,
a majicu nedam...
žviždaljku sam već utopio u zg, a kape mi baš ne stoje,tako da je nisam ni uzeo..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptysri stu 14, 2007 11:18 pm

Nadam se da će sutra biti i koji sokol na prosvjedu,ja nemogu sutra doći,nadam se da ću drugi put stići ponovo do Zagreba. :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyčet stu 15, 2007 5:04 pm

Hej moj sokole,izgleda da radimo za tvrtku "SOKOL MARIC SECURITY" ,ali izgleda nismo ista firma,tako barem misle "nasi" u Zagrebu! Da ti pojasnim: Bila je dogovorena povisica koje je trebala biti realizirana na plati za rujan,ali mi nismo dobili,pa smo malo priupitali kolege po drugim podruznicama sta je s tim,dobili smo od svih odgovor "nista",ali postovani Zagrebacki kolege trljaju ruke i hvale se da je kapnulo u koverti 800 kuna za vozace pratitelje,a obicne sljakere 400 kuna,ali kao sto kazem samo Zagreb,a nas ostale ko j....e!!! Zato te pitam kolega zastitar,jesmo li mi opce u istoj firmi,cini mi se da nismo!!! Embarassed Embarassed Embarassed
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypet stu 16, 2007 1:08 am

pravda je napisao/la:
Nadam se da će sutra biti i koji sokol na prosvjedu,ja nemogu sutra doći,nadam se da ću drugi put stići ponovo do Zagreba. :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:

a da, vjerovao ili ne bili su sokolovi na prosvjedu, svaka im čast, znaju koji su...
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptypet stu 16, 2007 4:21 pm

Su se djelile kapa,majice i zvizdaljke? Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptysub stu 17, 2007 11:30 am

glock34 je napisao/la:
Su se djelile kapa,majice i zvizdaljke? Rolling Eyes
znaš da se uvijek nađe bar to, ako ništa drugo...
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptysub stu 17, 2007 2:22 pm

Zato je i privuklo vise sudionika! Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptysub stu 17, 2007 3:29 pm

glock34 je napisao/la:
Zato je i privuklo vise sudionika! Very Happy
Laughing Very Happy :lol!:
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto stu 20, 2007 6:43 pm

affraid Ocito iz straha za kakav takav posao, mozda neznanja ,ili im treba objasniti,obavjestiti i potaknut.Nije isto drzavna tvrtka ili privatna.Sve cemo to uskoro vidjet.VRIJEME JE ZA PROMJENE :lol!:
Molim sve iz sokola DA SE TRGNU I DA SE UKLJUCE cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto stu 20, 2007 7:30 pm

bubi je napisao/la:
affraid Ocito iz straha za kakav takav posao, mozda neznanja ,ili im treba objasniti,obavjestiti i potaknut.Nije isto drzavna tvrtka ili privatna.Sve cemo to uskoro vidjet.VRIJEME JE ZA PROMJENE :lol!:
Molim sve iz sokola DA SE TRGNU I DA SE UKLJUCE cheers
Mogu ti reći da je puno bolje raditi u državnoj tvrtki (akd) nego kod privatnika, (sad će se naći ona "dvojica" kojima uvijek nešto fali i demantirati me) i ako je suditi po tome akd-ovci bi puno više izgubili da moraju iz bilo kojeg razloga otići raditi za privatnika, a opet imaju najviše hrabrosti i svijesti za pokušati pokrenuti promjene (i kako vidimo nešto se i pokrenulo)...

Zato je (općenito, a i na žalost) bezveze imati straha za posao kad svi znamo koliko zaštitara fali na tržištu, pa da sad netko nešto i zajebe i to gadno, već nakon doslovno 5 minuta će naći nekakav posao u zaštitarstvu... i to što je najbolje za gotovo istu plaću (tu neračunam plaće kontrolora, pratnje, interventih i sl.. već običnih, onih 90% zaštitara)
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto stu 20, 2007 9:13 pm

Ima tu istine miga u tvom govoru ali ja samo kazem i prosudujem po razgovorima sa ostalima.Sve se svodi na razloge koje sam prije rekao.Svi smo mi jad i bijeda i treba nam samo malo vise sloge i zajednistva a narocito odlucnosti.

VRIJEME JE ZA PROMJENE :lol!:
[Vrh] Go down
Dr. Doom
Početnik
Početnik
Dr. Doom


Broj postova : 2
Registration date : 29.11.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyčet stu 29, 2007 10:51 am

prije par dana jedan moj kolega zovne onog majmuna u splitu vezano uz otkazni rok... on mu dođe sa izjavom: a stavit ćemo te u pratnju.
kolega mu kaže: nezovem ja tebe zbog pratnje, ja te zovem zbog otkaza, jer nemam slobodan dan. ono govno jajaste glave mu kaže: a dobro... dobit ćeš slobodan dan.

mislim da ako nešto trebaš... traži otkaz pa ćeš jedino tako dobit ono šta ti treba. njima fali ljudi... dobit ćeš sve samo ne otkaz.
[Vrh] Go down
kamikaza
Član
Član
kamikaza


Broj postova : 30
Registration date : 11.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto pro 11, 2007 4:32 am

Hajde priznajte koliko bi vas koji toliko imate hrabrosti komentirat na forumu bili face i išli štrajkat. Priznajte sami sebi, niti jedan. U sokolu ne možeš nači dva čovjeka a da si vjeruju a vi bi da se slože i da idu štrajkat. Sokoli su kukavice, svi čekaju da netko drugi obavi sve to za njih. I čekamo na nekog drugog, a tko bi taj drugi trebao biti negoli mi sami. I zato prestanite cmizdrit i krenite u akciju. Neznam dali Vam je poznata ona rečenica "Ako si sami ne pomognemo neče ni nitko drugi". Kad mi sami sebi neželimo pomoći zašto bi nam netko drugi pomagao.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto pro 11, 2007 10:47 am

kamikaza je napisao/la:
Hajde priznajte koliko bi vas koji toliko imate hrabrosti komentirat na forumu bili face i išli štrajkat. Priznajte sami sebi, niti jedan. U sokolu ne možeš nači dva čovjeka a da si vjeruju a vi bi da se slože i da idu štrajkat. Sokoli su kukavice, svi čekaju da netko drugi obavi sve to za njih. I čekamo na nekog drugog, a tko bi taj drugi trebao biti negoli mi sami. I zato prestanite cmizdrit i krenite u akciju. Neznam dali Vam je poznata ona rečenica "Ako si sami ne pomognemo neče ni nitko drugi". Kad mi sami sebi neželimo pomoći zašto bi nam netko drugi pomagao.

Po preko nekoliki put,ja bio na štrajku što bi se reklo,zaprašio iz Osijeka,radim u sokolu,za drugi put ima još kandidata koji će rado to ponovit.
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto pro 11, 2007 7:06 pm

Mislim da sto se tice sljedeceg strajka-ako do njega dode-- treba napravit bolje i kvalitetnije pripreme,obavijestit sto vise ljudi.Znaci tu trebaju povjerenici odigrat veliku ulogu,probat udruzit sto vise firmi i naprevit jedan veliki skup.Ako ljudi nemogu kroz tjedan onda nedjeljom.Stvar je samo dogovora.Treba iskoristit cari interneta,mobitela i jedni druge obavijestit pa da vidimo za sto i kakvi jesmo.
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: [b]Štrajk[/b]   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto pro 11, 2007 9:10 pm

I sami kažete bolja organizacija
Povjerenici iz drugih sindikata neće ili nesmiju organizirati sebe a ne nas.
Sindikat zaštitara mora biti jedan sindikat nije bitno kako će se zvati,može i banana ali jedan za cijelu RH
Tek tada smo jaki i možemo pregovarati i tražiti zaštitu i provodjenje naših prava.
A što se tiče hrabrosti,nemojte se svadjati jer i tako nam se drugi smiju. Hrabrost opada s brojem godina života,članova obitelji,količinom kredita itd....
Dok si sam spreman si na sve,ali dodje obitelj pa počneš kemijati i počinje strah od sutrašnjice.To ne znači da netko drugi mora izboriti bitku za mene već da se u ovo o čemu mi govorimo mora ući hladne glave,bez strasti ili nabrzinu.Treba dobro pripremiti sve članove i dobro proučiti zakonsku stranu svega tako da reskir loših poteza treba svesti na minimum a s tim i mogućnost sankcija za sve koji budu u štrajku.
Kad poslodavac zna da se nešto dešava samo u njegovoj firmi onda se uvode radne obveze i ostala s.... koja mu zakon dozvoljava,ali ako je to na nivou svih zaštitarskih tvrtki onda je to nešto drugo.
Tada šikana ne dolazi u obzir jer tu se onda pojavljuju novine,mediji i onda oni pokazuju sasvim drugo lice,nema prijetnji itd.Onda su oni zbog medija primorani saslušati i nema otkaza za one koji su u štrajku,barem ne trenutno.
Tako bi privukli i veći broj ljudi na našu stranu a masovnost je i poželjna.Ako uspijemo razbiti predrasude o našoj profesiji da nismo grupa nepismenih razbijača,koji neznaju što hoće,koji svoj posao rade profesionalno ,žrtvujući svoj vlastiti život kako bi sačuvali nečiju imovinu i ako pokažemo dovoljno mudrosti možemo uspjeti
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Emptyuto pro 11, 2007 9:29 pm

cheers cheers cheers ZIVIO TI MENI 007.U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA SVAKOM TVOJOM RIJECI I SLOVOM.Eh da je takvih vise koji tako misle :cyclops: Bitno je ljudi UJEDINIT SE.,a ne j.... jedni druge,Iz ovog sr... nas jedino spasava jednoumlje,masovnost i sloga i normalno sve zakonitim putem :idea:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty
PostajNaslov: Re: Zašto Sokoli ne štrajkaju   Zašto Sokoli ne štrajkaju Empty

[Vrh] Go down
 
Zašto Sokoli ne štrajkaju
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» SOKOLI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: