HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 13 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 13 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zvonimir Security Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zvonimir Security Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zvonimir Security Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zvonimir Security Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zvonimir Security Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zvonimir Security Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zvonimir Security Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zvonimir Security Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zvonimir Security Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zvonimir Security

Go down 
+21
sharky_s
Uhlj
enkeli
diksi
SeDmA
ivekjbc
good_guy
Slavonski
X-PLOSIV
drax
s&m
GT-R
Vintorez
Mc Ozy
D-security
Army
Gandalf
RedDwarf
patrikv_0
Tedy Bear
master-x
25 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyčet sij 24, 2008 9:55 pm

Prije svega čitavši sve i svašta nisam mogao odoljeti da se ne javim..Radim u Zvonimir Sec..Već 2 god,i ne mogu se požaliti osim na plaću, ali s obzirom da neki dobivaju 2700 kn za fond sati (180),a ja 3500 kn, sumljam da druge firme imaju takvu plaću...osvrćem se samo na moja SAZNANJA OD DRUGIH.....KOD NAS SE TRAZE LJUDI...vidi..posao.hr.


S obzirom da sam radio 2 godine kod Marića,svaki mjesec 230 sati, i naravno dopizdilo mi ovdje sam se preporodio.Ljudi su fer i korektni sto me je i malo začudilo jer,to nisam očekivao ali,eto......Sada radim 180 sati mjesečno, i nije mi loše....mislim da je i kod drugih manje više ok koji, rade u Zvonimir SEC..... Laughing
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Tedy Bear
Početnik
Početnik
Tedy Bear


Broj postova : 15
Registration date : 23.10.2007

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyčet sij 24, 2008 10:45 pm

master-x je napisao/la:
Prije svega čitavši sve i svašta nisam mogao odoljeti da se ne javim..Radim u Zvonimir Sec..Već 2 god,i ne mogu se požaliti osim na plaću, ali s obzirom da neki dobivaju 2700 kn za fond sati (180),a ja 3500 kn, sumljam da druge firme imaju takvu plaću...osvrćem se samo na moja SAZNANJA OD DRUGIH.....KOD NAS SE TRAZE LJUDI...vidi..posao.hr.


S obzirom da sam radio 2 godine kod Marića,svaki mjesec 230 sati, i naravno dopizdilo mi ovdje sam se preporodio.Ljudi su fer i korektni sto me je i malo začudilo jer,to nisam očekivao ali,eto......Sada radim 180 sati mjesečno, i nije mi loše....mislim da je i kod drugih manje više ok koji, rade u Zvonimir SEC..... Laughing
Mora da radiš u interventnoj ili u pratnji, jer imam par poznanika koji su mi rekli da se za osnovni fond plaća cca 2500 kn, jedna tvoja kolegica koja radi u Zagrebu kaže da kad je dobila 2900 kn,da je dobila na LUTRIJI, ali za 2.. i kusur sati. Twisted Evil
Sad me zanima tko govori istinu confused affraid
Mislim da nema nikakve koristi od laganja za visinu plače.
Moja je u AKD-u cca 4500 neto sa prijevozom od 450 kn za osnovni fond sati (168).
Ne radim na porti i nisam nikakav rukovodeči kadar. :scratch: jocolor :lol!:
[Vrh] Go down
Tedy Bear
Početnik
Početnik
Tedy Bear


Broj postova : 15
Registration date : 23.10.2007

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyčet sij 24, 2008 10:48 pm

master-x je napisao/la:
Prije svega čitavši sve i svašta nisam mogao odoljeti da se ne javim..Radim u Zvonimir Sec..Već 2 god,i ne mogu se požaliti osim na plaću, ali s obzirom da neki dobivaju 2700 kn za fond sati (180),a ja 3500 kn, sumljam da druge firme imaju takvu plaću...osvrćem se samo na moja SAZNANJA OD DRUGIH.....KOD NAS SE TRAZE LJUDI...vidi..posao.hr.


S obzirom da sam radio 2 godine kod Marića,svaki mjesec 230 sati, i naravno dopizdilo mi ovdje sam se preporodio.Ljudi su fer i korektni sto me je i malo začudilo jer,to nisam očekivao ali,eto......Sada radim 180 sati mjesečno, i nije mi loše....mislim da je i kod drugih manje više ok koji, rade u Zvonimir SEC..... Laughing
Mora da radiš u interventnoj ili u pratnji, jer imam par poznanika koji su mi rekli da se za osnovni fond plaća cca 2500 kn, jedna tvoja kolegica koja radi u Zagrebu kaže da kad je dobila 2900 kn,da je dobila na LUTRIJI, ali za 2.. i kusur sati. Twisted Evil
Sad me zanima tko govori istinu confused affraid
Mislim da nema nikakve koristi od laganja za visinu plače.
Moja plača za osnovni fond 168 sati dobijem cca 4500 kn sa prijevozom od 450 kn.
Ne radim na porti ni nisam nikakav rukovodeči kadar. :scratch: jocolor :lol!:
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptysri ruj 10, 2008 12:22 am

I dalje radim u Zvonimir security-u,ali kod nas je kategorizacija,što znači nije svaki posao isto plaćen...pa prema tome eto zato imam plaću od 3500 kn....a to što kolegica radi na nekoj porti to joj nisam ja kriv!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
patrikv_0
Član
Član
patrikv_0


Broj postova : 38
Age : 55
Location : osijek
Registration date : 10.01.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyčet ruj 11, 2008 1:48 am

a da masterx malo bolje pogleda platnu listu,mozda ima bolji koef.radnog mjesta
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptypet ruj 12, 2008 12:18 am

Svatko sebi kako se kaže kroji sudbinu,ja sam bio korektan prema poslodavcu on je bio korektan prema meni,nema tu mudrovanja,da ne pričam da radim dvije godine i da nisam zakasnio ni jedan dan na posao,i da nemam nikakvih pizdarija iza sebe...,U OVOJ FIRMI SE TO CIJENI!!!Moze pricat tko sto hoce!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
RedDwarf
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.09.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptysri ruj 17, 2008 11:13 pm

Ajd da se i ja malo nadovezem....

Ovak bio sam zaposlen u Zvonimiru preko 2,5 god i mogu rec za firmu da je meni bila dobra. Poceo sam od nule tako da sam se prek burze zaposlio tamo tak da sam krenuo sa satnicom bez licence koja mi je iznosila velikih 13,30. A u zadnjih godinu dana pa dok nisam dao otkaz sam dogurao do satnice od kojih 19-20 kn stim da nisam nikad sljakao u bankama.

Netko je bio spomenuo kategorizaciju al ja to nebi tak nazvao jer sve zavisi di si radio i kod kojeg si kontrolora bio i kolko si se sam a i tvoj kontrolor uspio izborit za svoju satnicu...pa se moze dog da recimo ja imam vecu satnicu od istog radnika na istoj lokaciji makar imamo iste uvjete i licencu.

Nadalje u firmi nema podjele na pratnju ili interventnu jer je to jedno te isto svi rade sve...tak da ak si u interventnoj onda radis i pratnje....a ak si imalo normalan i na nekaj licis i ok radis bez da si imao sranja u popunu mos doc dosta lako....

Uglavnom da rezimiram meni je tam bilo dost ok za sljakat i ak bi se ikada vracao ovom poslu vjerovatno bi se natrag vratio u Zvonimir jer ja u te dvije i pol godine nisam imao nikakvih neg iskustava. Placa je bila ok, satnica u pocetku mala kasnije veca al opet po meni nedovoljna al s obzirom kaj sam radio i kakvu sam slobodu imao i uvjete mogu rec da nisam bio nezadovoljan...

A kaj se tice zakaj sam dao otkaz pa recimo da sam nasao puno bolji job sa puno boljim uvjetima.... Very Happy
[Vrh] Go down
RedDwarf
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.09.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptysri ruj 17, 2008 11:17 pm

patrikv_0 je napisao/la:
a da masterx malo bolje pogleda platnu listu,mozda ima bolji koef.radnog mjesta

Nema toga kod nas.....tj u bivsoj firmi....vec sve zavisi di radis...i kak si se uspio ti izborit za svoju satnicu....tak da nemora znacit da ces u banci imat vecu satnicu neg u nekom trg centru....

Imas ljudi u firmi koji su od pocetka tam pa nemaju sat vecu od 15 kn...a neko ko radi pol godine se uspio izborit za 17 ili vise.....

Nema toga da recimo detektivi imaju 16 kn max....a na portama max 17 ili tak nes...kad se ti zajedno sa svojim kontrolorom mos izborit za vise...
[Vrh] Go down
Gandalf
Početnik
Početnik
Gandalf


Broj postova : 21
Registration date : 17.09.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyčet ruj 18, 2008 8:29 am

Kod nas su satnice od nekakvih 13.50 do 16 a 20 kn interventna,plus 10% nakon 10 g staža ili 15% nakon 15 g staža tko ima ima tko ne ne,stim da su utakimce i ostala dodatna osiguranja ovisna o satnici koja se pogodi prilikom sklapanja posla znaći za zaštitara može biti npr.doček nove 50 kn po satu!
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyčet ruj 18, 2008 6:23 pm

Da budem kolege iskren,bio sam u prilici da trazim vise,ali nisam trazio(idiot),a sada kada planiram raditi u zivotu nekakve kako bi rekli zaokrete nisam naravno zadovoljan plaćom,međutim ako im je stalo do radnika povisit će satinice,a ako nije,pa brate mili ima poslova koliko hoces,mlad jesam samo pitanje je koliko čvrsto želim da nadjem bolji posao,da nemoram mislit da me neka budala upuca za 3600 kn!!Vidjet cemo sto ce biti!!



Ekipa pozz!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Army
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 11.09.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptypet ruj 19, 2008 8:14 am

Pozdrav kolege i ja radim u Zvonimiru vec duže vrijeme čuvam banku što se tiće plaće nisam isto zadovoljan premda nosim pištolj satnica je jadna. Jedino dok se sami ne pobunimo izgleda nema tu sreće sindikat izgleda da samo gleda svoj interes jel prijetnje oko nekog štrajka i sl. nema toga ili štraj ili neide se raditi Sokoli su dobili povisicu nije neka ali vjerujem da bi dobro dosla svakome treba se stati tome na kraj neočekujem da će se sindikat za nas izboriti jel da je htio već bi bilo gotovo..
Pozdrav.
[Vrh] Go down
RedDwarf
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.09.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptysri lis 08, 2008 1:26 am

nekaj sam od frenda nacuo da je potpisan kolektivni i da bu vam satnice isle malo gore...al otom potom....

sam se sjetim izjave direktora ....kao kom se ne svidja...moze doc po knjizicu i djenja....
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptysri lis 08, 2008 9:46 pm

[b]Što se tiče Zvonimir Securitya ista je situacija kao i u drugim firmama,ali u jedno sam siguran,ako si dobar radnik nece te pustit bilo kako,probat ce ti izac u susret bilo kako,da obadvije strane budu zadovoljne,mislim tako bi trebalo biti i kod ostalih medjutim nije..!!Jebiga!!Ni ja nisam zadovoljan satnicom medjutim kopam si da nadjem neki posao koji nije zastitarski pa da se zauvijek maknem iz toga prokletstva koje nam nije bas donijelo nicega dobrog osim radnog staza u knjizicama,medjutim zivi se od novaca,a mi nismo posteno placeni za svoj posao!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
D-security
Početnik
Početnik
D-security


Broj postova : 10
Registration date : 13.10.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: ...   Zvonimir Security Emptypon lis 13, 2008 7:44 pm

ma daj ajde, to sto vi pricate su ciste gluposti... mala satnica, opljackat ce nas, ubiti i ta sranja... ma to su gluposti.... sto se tice satnice, istina je da nije bas neka... ali radi se oko15-16 dana, i sta se moze ocekivati, onda trazite prekovremene i imat cete nesta vecu placu... a posao nije nimalo tezak, nista fizicki i zasto bi placa bila ne znam koliko visoka ako ti doslovno nista ne radis... obuces uniformu i seces se 12 sati bzvz po trg centru ili banci ili cemu vec... to je neki problem??? doslovno se nista ne radi nego samo zujis kuda hoces i kako hoces.... a kome se ne svidja satnica ili strah od oruzja i sl., a da nema mogucnost raditi u struci (kao npr.ja) iako imam zavrseno teh.za racunalstvo, tesko je naci posao u struci.... a da idem na baustelu ili pilanu i sl.ne pada mi napamet.... tam se bzvz ljudi unistavaju, ode kicma, ruke, noge, mladost, ma sve... mozda je placa veca, negdje i duplo od zastitarskog posla, ali treba to izdrzati, a opet nema nikakve sigurnosti da ti se nesta nece dogoditi.... kao sto te kod zastitara mogu upucati, tako te moze samljeti neki stroj na pilani ili ostati bez ruke, na bausteli pasti sa zgrade i poginuti, tehnicari i elektroteh. mogu poginuti od struje i tako... ma svaki posao ima opasnosti na svoj nacin, a ovo je cisti odmor na poslu i jos te placaju za to da nista ne radis..tako da... eto to je moje misljenje o svemu i mislim da je posao super.... a za satnicu se sam moras izboriti da ti bude nesto veca, a ne sam se zaliti...treba poduzeti nesta da ti se dogodi.... jer cekati da ti to padne s neba, vjerovatno nikad nece... i usput, pocinjem raditi u zvonimir sec. i tamo su ljudi i uprava stvarno super, fer i korektni!!! svaka im cast...
[Vrh] Go down
Mc Ozy
Početnik
Početnik
Mc Ozy


Broj postova : 4
Age : 70
Registration date : 22.10.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptysri lis 22, 2008 2:44 am

master-x je napisao/la:
u Zvonimir security-u imam plaću od 3500 kn....



Evo priče poslije koje ćete se svi osjećati bolje.Zaštitar s licencom,55 god.,firma Tigar-Cikatić,objekat-spavaonica,bez oružja. Satnica 12 kn x cca 196 sati + 150 kn prijevoz = 2500 kn plaća.Na staž ništa,topli obrok ništa,prekovremeni po 12 !!! kn,noć,praznik,Uskrs,Božić,Oluja,V.Gospa...sve po 12. Posao super,uvjeti ok,ali me muči samo, je li ovo "sve po 12" protuzakonito,ima li načina to promijeniti ? Za povečanje satnice nema šanse,ali ovi dodaci...bi li se bar tu nešto dalo ? Kako ?
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyčet lis 23, 2008 2:59 am

www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2004/2415.htm

Evo vam kolega pa čitajte koliko je legalno.... Smile

Trebate ih tužiti, ali naravno za to vjerovatno nemate para ... kao ni mi...

Dakle, prelaz u neku veću firmu. Najbolji savjet koji vam mogu dati...
[Vrh] Go down
Mc Ozy
Početnik
Početnik
Mc Ozy


Broj postova : 4
Age : 70
Registration date : 22.10.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyned tra 11, 2010 1:09 pm

Kaže mi kolega iz Tigra, da je čuo kako u Zvonimiru imaju 26 kuna po satu, na objektu s oružjem. Ja tvrdim da ako i je može biti samo bruto. Što je točno ?
[Vrh] Go down
GT-R
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 25.04.2011

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptypon tra 25, 2011 2:46 pm

Mc Ozy je napisao/la:
Kaže mi kolega iz Tigra, da je čuo kako u Zvonimiru imaju 26 kuna po satu, na objektu s oružjem. Ja tvrdim da ako i je može biti samo bruto. Što je točno ?


Najvjerojatnije nije tocno niti njegovo,nitit tvoje. Basketball
[Vrh] Go down
s&m
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 29.04.2011

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptypet tra 29, 2011 8:53 am

joj da vas samo pozdravim i ja radim u z.s i nebi ih kometirala jel svi kradu max
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptysri svi 04, 2011 8:15 pm

-sumnjam da imaju veču satnicu od 19 kn po satu sa oružjem,pa da imaju i top ista je satnica jer je regulirana kolektivnim ugovorom :S
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptypon svi 16, 2011 6:50 pm

Satinca je u zaštitarstvu svugdje ista
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyuto svi 17, 2011 12:20 am

X-PLOSIV je napisao/la:
Satinca je u zaštitarstvu svugdje ista
Zavisi od firme do firme.
[Vrh] Go down
good_guy
Početnik
Početnik
good_guy


Broj postova : 15
Registration date : 17.10.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyuto stu 22, 2011 12:27 pm

Kakva vam je situacija otkako su vas kupili ovi šveđani? misli Jel šta bolje? Ili gore?
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptysri pro 07, 2011 12:14 am

sve gore
[Vrh] Go down
ivekjbc
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 18.11.2011

Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Emptyned vel 19, 2012 5:29 pm

Bok kolege. Ja cu kroz par tjedana poceti raditi u z.s. pa me zanimaju detalji oko radnog vremena, mogu li se raditi prekovremeni, plača?
Molio bi nekoga tko za odgovor.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zvonimir Security Empty
PostajNaslov: Re: Zvonimir Security   Zvonimir Security Empty

[Vrh] Go down
 
Zvonimir Security
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zvonimir Security - Zagreb!!!
» General Security
» IPPON SECURITY
» Klemm Security

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SECURITAS-
Forum(o)Bir: